טיפול בהצפות
 
 
 
 
 

טיפול בהצפות

 
מים הם אחד מאתני הטבע הכבירים ביותר, היכולים גם להעניק חיים וחיוניות, וגם להמיט נזקים ואסונות. נזקים קשים של מים עלולים להיגרם בעקבות הצפה, בין אם היא מתרחשת ברחוב ובין אם היא מתרחשת אצלכם בדירה.
 

נזקי ההצפות

 
הצפות נגרמות בדרך כלל בגלל פיצוץ בצינור מים או היווצרותו של סדק גדול בו. התוצאה – זליגה או פריצה של מים מהצינור, והצפה גדולה של כל האזור. במקרים כאלה עלולים להיגרם נזקים רבים לרכוש שלכם אבל לא רק לרכוש – אלא גם למבנה. מים שמחלחלים אל תוך הקיר עלולים לגרום להתפוררות של הטיח ולהיחלשות היסודות, ואם נזקים אלה אינם מטופלים במהירות – עלולים להתרחש, חלילה, אסונות.
 
טיפול בהצפות
 

טיפול בהצפה הוא המומחיות שלנו

 
כאשר נגרמת הצפה, בין אם כתוצאה מפיצוץ בצינור, בין אם כתוצאה מחדירת מי גשמים ובין אם כתוצאה של הצפה של מי ביוב או ים, יש לטפל בה במהירות האפשרית, שכן המים יכולים לזרום במהירות וללא מעצורים, וללא טיפול בהצפת דירה יגרמו הרבה מאוד נזקים.
 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

 
פתרון מתמחה בטיפול בהצפה במהירות האפשרית, על מנת למנוע רטיבות וזיהום, אשר עלולים לגרום להתנפחות, קורוזיה, התרופפות חיבורים, עובש, ריח רע של הציוד ושל המבנה כולו ועוד. הטיפול כולל בחינה של הנזק, שאיבה של המים, פינוי של הציוד שלא ניתן לשחזר אל אתרי פסולת מורשים, שחזור הרהיטים והציוד שכן ניתן לשחזר, טיפול בנזקי טיח ובנזקים אחרים למבנה, ניקוי שטיחים וריפודים באופן כללי – החזרת המקום למצבו הקודם.
 

לשירותכם תמיד

 
אצלנו בפתרון הביטוי "לשירותכם תמיד" הוא לא רק ביטוי אלא דרך חיים. אנו עובדים 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, כך שאתם יכולים לפנות אלינו בכל שעה משעות היממה ולקבל שירות מקצועי ומהימן.
 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם פתרון.