מאמרים
 
 
 
 
 

מאמרים

 
הֲצָפָה- כיסוי שטח במים העולים על גדותיהם.
מים. המשאב הכי בסיסי וקיומי שלנו על הפלנטה ואחד מאתני הטבע העצומים, הגדולים וההרסניים מכל.
 
לחות יחסית: היקף האחוזים המציינים את כמות אדי המים שבאוויר, ביחס לכמות שהאוויר בטמפרטורה המסוימת יכול לשאת. בפרוייקט שיקום נזקים, טיפול בהצפות, נמדדת הלחות היחסית על מנת להבטיח תנאי איכות אוויר אופטימאליים.
 
תסמונת הבניין החולה הולכת ותופסת מקום חשוב בסדר היום בארגוני בריאות רבים ברחבי העולם. הגורמים המרכזיים לתסמונת בניינים חולים הם אוורור בלתי מספק ומזהמים כימיים, שמקורם הן במבנה והן מחוץ למבנה. כיצד יש לטפל בבניינים חולים, מהן הפעולות אותן יש לנקוט ואיך ניתן להתגבר על היווצרות קרדית האבק במבנה?
 
נפתח בנתון מרשים: במשרדים ובבתי עסק המתוחזקים מפני קרדית האבק התגלה פער של עד 15% בפריון העבודה, לעומת משרדים בהם אין תחזוקה ראויה.
 

תפוקת העבודה בירידה? במקרים רבים – החולה הוא הבניין!

 
מסתבר שלעיתים קרובות, החולה האמיתי הוא הבניין. תסמונת הבניין החולה, או בניינים חולים, היא אחת "הרעות החולות" האחראיות על נזק בריאותי לעובדים ופגיעה משמעותית בתפוקת העבודה והרווחים. בניינים חולים סובלים מאיכות אוויר ירודה ומהיווצרות קרדית אבק.
 

יבש או רטוב?… על שיטות מקצועיות לניקוי שטיחים

 
שטיחים חמימים, נעימים, תורמים לאווירה ועושים טוב בלב: השטיחים. בכוחו של שטיח נאה לשדרג גם את החדר או המשרד הפשוט והבסיסי ביותר. וכל מה שהם זקוקים לו, הוא ניקוי טוב מדי פעם. תשומת לב – ויחס נכון.
 
בין שיטות ניקוי שטיחים וריפודים ניתן למנות ניקוי יבש לשטיחים, ניקוי רטוב לשטיחים, בחומרים איכותיים וייעודיים. שטיחים זו תורה שלמה. חברה מקצועית בתחום ניקוי שטיחים, מציעה ידע מקצועי נרחב ומקיף אודות סוגי השטיחים והתאמת חומרי הניקוי הנכונים לכל סוג וגוון. ניקוי שטיחים מקצועי יבטיח שמירה על חיי השטיח והשבחתו. חברות לניקוי שטיחים בדרך כלל מתמחות גם בתחום ניקוי ספות- המעניק לספה מראה חדש ורענן.
 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר: הבטחה לעלייה חדה בתפוקת העובדים

 
ניקוי שטיחים מקיר לקיר הוא סוגיה חשובה, אולי חשובה הרבה יותר מכפי שמקובל לחשוב. ניקוי איכותי ויסודי, לא רק שמשפר את פני הבית והמשרד ומעניק תחושות של יופי וניקיון. מסתבר, על פי מחקרים שנערכו בארץ ובעולם, כי לניקוי שטיחים מקיר לקיר השפעה דרמטית על תפוקת העבודה. על פי המחקרים, ניקוי שטיחים מקיר לקיר עשוי להתבטא בעליית הספק העבודה עד פי 15% . נתון זה מתורגם בפועל לסכומי כסף נכבדים מאוד במסגרת הפעילות של העסק.
 

ניקוי שטיח מקיר לקיר: עצות לחיים ארוכים ויפים

 
אין כמו שטיח נאה לעיצוב פני המשרד. שטיח משדר חמימות, רוגע ושלווה, ומשדרג בהרף עין את האווירה ואת הלוק והסטייל. ניקוי מקצועי ואיכותי של שטיחים מקיר לקיר יכול לחולל קסם של ממש לשטיח, להחזיר לו את הרעננות ולשדר אווירה שכולה אומרת טיפוח, אסתטיקה וניקיון.

כדאי לדעת: ניקוי שטיחים מקיר לקיר היא משימה יחסית קלה, פשוטה ומשתלמת מאוד. ברגע שנעלה את משימת ניקוי השטיחים על סדר היום שלנו– הרי שקל להגיע לתוצאות מצוינות. כדאי גם לקחת בחשבון את הערך המצטבר של ניקוי שטיחים איכותי, אשר שומר על חיי השטיח ועל ערכו למשך שנים ארוכות נוספות.