המאבק בקרדית האבק: איך להעלות את תפוקת העבודה ב- 15%?

נפתח בנתון מרשים: במשרדים ובבתי עסק המתוחזקים מפני קרדית האבק התגלה פער של עד 15% בפריון העבודה, לעומת משרדים בהם אין תחזוקה ראויה.

מסתבר כי המקור לאיכות אוויר ירודה הגורמת לתחלואת עובדים טמון במערכות מיזוג האוויר הסגורות, המשמשות קרקע פורייה לחיידקים אלימים המסוכנים לדרכי הנשימה. מחקרים שונים בתחומי אלרגיות מגלים כי רוב רובם של האלרגיים- רגישים לקרדית האבק. את הקרדית אין לראות בעין, אך הבעיות להן היא גורמת עלולות לגרום לנזקים רבים הן בבריאות העובדים והן בהספק העבודה.

מהי קרדית האבק?

קרדית האבק, שגודלה מיקרוסקופי, ניזונה מפסולת של תאי עור, ושוכנת בכל מקום וגם ברהיטים מרופדים ובשטיחים. קרדית אבק משגשגת בתנאי חום ורטיבות. תחזוקה נכונה וטובה של שטיחים – ניקוי שטיחים יסודי ומקצועי – ימנעו את הבעיות ויבטיחו עבודה יעילה ופורייה כמו צמצום נזקים לבריאות ובעיות אלרגיה.

קרדית האבק – גם המחשב לא נקי מזה!

בהיותה של קרדית האבק יצור כה זעיר, גם המחשב אינו חסון בפני פגעיה. אבק במחשב הוא בעיה שכיחה במשרדים רבים. דרך פתחי האוורור של המחשב נכנסים חלקיקי אבק ופוגעים בפעילות תקינה ויעילה של המחשב. אבק במחשב מביא להאטת פעילות המאוורר, לחימום הספק ולעיתים אף לשריפתו.

קרדית האבק: יש פתרון

פתרון ר.ש.ת רשמה לעצמה כעשרים שנות התמחות מיוחדת בתחזוקת משרדים, ניקוי שטיחים, ספות וריפודים.
שיטות הפעולה של פתרון ר.ש.ת מבטיחות שמירה קפדנית על המבנה ותכולתו, ומניע וצמצום תופעת קרדית האבק.

פתרון ר.ש.ת מציעה שירותים נרחבים המקיפים את כל צרכי החברה והלקוח, על פי תכנית פעולה ייעודית המותאמת לצרכיו הייחודיים. שיטותיה המיוחדות של החברה מבטיחות עבודה יעילה ופורייה יותר, הבטחת בריאות העובדים וטיפול נקודתי ונכון בבעיות אלרגיה.
פתרון ר.ש.ת מעניקה שירותי תחזוקה, ניקוי שטיחים ופתרונות אבק במחשב למאות חברות בישראל. נציגי החברה ישמחו לענות על שאלות ולספק פרטים נוספים על טיפול בבעיות הנגרמות ע"י קרדית האבק.

בנוסף, מציעה פתרון ר.ש.ת שפע פתרונות מתקדמים לבעיות הצפה 052-547-8787
נכתב ע"י רון תמרין (רוני), מנכ"ל פתרון ר.ש.ת. בע"מ