ניקוי שטיחים וריפודים
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים וריפודים בשיטות שונות - פתרון בע"מ

 

ניקוי ושיקום שטיחים וריפודים

 
מאז ומתמיד הפגין השטיח נוכחות גדולה היכן שלא היה. בין אם זה בבית או במשרד, אין ספק ששטיח יכול לקבוע את אופי המקום בו הוא נמצא. כשהשטיח חדש הוא יכול להכניס המון אור בצבעים שלו. אבל עם הזמן הוא דוהה, מתלכלך ומאבד את הזוהר שלו. ניקוי השטיח זה הפתרון! שיקום שטיחים עושים רק על ידי ניקוי מקצועי של חברה עם נסיון רב שנים. שיקום השטיח יהחזיר את האור, הברק והצבעים לשטיח שלכם.

פתרון מובילה בענף הניקוי ואחזקת השטיחים מאז שנת 1995. פתרון מציעה ללקוחות עסקיים ופרטיים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בשיטות המומלצות על ידי יצרני השטיחים, בשיטה היבשה ובשיטת הזרקה ויניקה – השיטה "הרטובה". לפתרון מחלקה המתמחה בניקוי בדי ריפוד, ספות, כורסאות ומחיצות, באמצעות חומרי ניקוי מתקדמים שאינם פוגעים באריג ובשטיח.

 
 
ניקוי שטיחים וריפודים
 

ניקוי שטיחים וריפודים ושיקם שטיחים זו המומחיות שלנו

 
כדי לטפל באריגים ובטקסטילים מיוחדים צריך מומחיות שנרכשת עם השנים ובעבודה עם תכשירים וציוד מיוחד. ריפודים ושטיחים שעשויים מבדים מיוחדים ובייצור יוקרתי במיוחד חייבים לקבל טיפול של צוות מקצועי שהתמחה בניקוי ללא גרימת נזק. שטיחים בעבודת יד זקוקים לעבודת ניקוי עדינה במיוחד כדי לא לפגוע בחוטים ובצבעים הייחודיים של השטיח, ומכיוון ששטיחים כאלה מבוטחים ומחייבים רק ניקוי מקצועי. אנחנו מתמחים בכל סוגי השטיחים והריפודים שיש בכל מרקם, סינתטיים או טבעיים, בעבודת יד או באריגת מכונה.
 
 

השירותים שלנו: ניקוי יבש וניקוי "רטוב"

 
שיטת ניקוי השטיחים שלנו הינה שיטת ניקוי המתאימה לכל סוגי השטיחים ולכל סוגי הכתמים, לרבות כתמים שומניים. איך מנקים שטיח? קיימות שתי אופציות.

ניקוי שטיחים רטוב

תהליך העבודה
בשיטה זו מזריקים נוזל ניקוי על בסיס מים ופורמולה ייחודית ומקצועית, בלחצים המתאימים אל תוך הסיבים עד לבסיס השטיח, בהתאם לסוג השטיח והלכלוך. לאחר מכן יונקים את הנוזל עם הלכלוך שיוצא מהשטיח אל מיכל איסוף במכונה.
יניקת נוזל ובו הלכלוך מהשטיח אל מכל איסוף במכונה.

יתרונות השיטה:
ניקוי רטוב הינו ניקוי מקצועי עמוק, יעיל ואיכותי:

✔️טיפול איכותי לכל סוגי השטיחים
✔️מומלץ על ידי כל יצרני השטיחים בעולם
 

ניקוי יבש לשטיחים

 
פעולת ניקוי יבש של שטיח מתאימה לרוב סוגי השטיחים בעלי אורך סיב קצר ולרוב סוגי הכתמים, פרט לכתמים שומניים.
 
ניקוי יבש לשטיח
 
תהליך העבודה של ניקוי יבש
  • בניקוי יבש מרססים מרכך נוזלי על פני סיבי השטיח, להפרדת הלכלוך מהסיב.
  • לאחר מכן מפזרים אבקה סופחת על פני סיבי השטיח.
  • מחדירים את האבקה הסופחת בעזרת מכונת מברשות גליליות אל סיבי השטיח.
  • ממתינים עד לייבוש מוחלט של האבקה, שסופחת אליה את הלכלוך מתוך השטיח.
  • שואבים את האבקה ובה הלכלוך בעזרת שואב חובט.

יתרונות השיטה

✔️ניקוי מקצועי, יעיל ואיכותי.
✔️ניתן לדרוך על השטיח מייד עם סיום פעולת הניקוי היבש.
✔️מתאים יותר לאזורי פעולה שמחייבים חזרה מיידית לעבודה, בטווחים קצרים.
✔️התוצאות הסופיות מתקבלות מיד בסיום תהליך הניקוי, ללא זמן ייבוש.

 
ניקוי שטיחים מקצועי
 
 

ניקיון של שטיחים מקיר לקיר

 
שטיחים מקיר לקיר נמצאים בדרך כלל בגופים מוסדיים ואי אפשר להסיר אותם ולהביא אותם לניקוי. הם פרוסים בבתי מלון, אולמות תצוגה, חנויות ועוד, ותנועת הלקוחות הרבה והמבקרים גורמת להצטברות לכלוך, אבק וחול, וחובה לנקות אותם באופן רציף, כולל חיטוי. משום כך, אנחנו מגיעים עם כל הציוד והחומרים הטובים ביותר לבית מלון כדי לנקות את השטיחים והריפודים מבלי לגרום להם נזק או להפריע לאורחים. תכשירי הניקוי בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה, מה שמאפשר לפעמים לנקות כשיש גם תנועת אנשים באזור.
 

ההיגיינה מחייבת תחזוקה שוטפת

 
אנשים שמוותרים על ניקוי השטיח שלהם משום שנדמה להם שהכל תקין אתו לא יודעים כמה לכלוך, חול ואבק וסיכוני בריאות כמו חיידקים ונבגים מסתתרים בהם. השאיבה הביתית אינה פותרת את הבעיה ומחייבת גם ניקוי עמוק וחיטוי, ולעתים אין ברירה אלא גם לבוא לנקות בבית הלקוח כשמודבר בשטיח בשטח גדול במיוחד או בשטיח מקיר לקיר. ריפודים של ספות צוברים עם הזמן גם כתמים של מזון ושאר החומרים שנשפכים עליהם ולכן זה חשוב במיוחד לשבת על ריפוד נקי שאינו מסכן את הבריאות, במיוחד לבעלי אלרגיות ורגישויות.
 

היתרון בפתרון - ניקוי שטיחים מקצועי

 
  • שירות –מותאם לצורכי הלקוח, לסוג השטיח ולפעילות באתר.
  • זמינות – שישה ימים בשבוע, ומענה מיטבי מרגע הפנייה ועד לקבלת שירות בעסקך.
  • כוח אדם מיומן – מעל 30 עובדים שהוכשרו כטכנאי שטיחים.
  • ציוד מקצועי – מתקדם ואיכותי (לניקוי יבש ורטוב כאחד)
  • חומרי ניקוי איכותיים – מתאימים לסוגי הכתמים ובחלקם מיובאים מחברות שעיקר התמחותן בייצור של חומרים לניקוי שטיחים להסרת כתמים, אשר מאופיינים בידידותיות לסביבה. החברה מקפידה על שימוש בחומרי ניקוי מתקדמים, לשמירה על איכות השטיח, על צבעו, על מרקמו ועל איכות הסביבה .

חברת פתרון רשת - מבצעת שיקום נזקים ומנקה ומתחזקת מעל 250,000 מ"ר שטיחים בחודש.

פתרון נותנת שירות ניקיון ושיקום שטיחים למאות חברות ברחבי הארץ, ומתאימה תוכנית תחזוקה אישית לכל לקוח, בהתאם לדרישותיו ולסוג השטיח.
עם לקוחות החברה נמנים גופים וחברות מהגדולים בשוק כגון: בנק לאומי, ויזה כ.א.ל, קווי זהב 012, רשת מלונות דן, בית חולים איכילוב, בית חולים שיבא (תל השומר), בנק הפועלים, רשת H שטרן, תנובה, כלל ביטוח, הראל חברה לביטוח ועוד רבים וטובים.