ניקוי שטיחים קיר לקיר
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר: הבטחה לעלייה חדה בתפוקת העובדים

 
שטיחים מקיר לקיר הפכו להיות חלק מהנוף הטבעי במשרדים וחברות רבות בארץ. השטיחים היה מאז ומתמיד אביזר הכרחי כמעט לעיצוב אווירה, למתן תחושה ביתית חמימה בבית וגם במשרד.
 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – בריאות מקיר לקיר

 
ניקוי שטיחים מקיר לקיר הוא סוגיה חשובה, אולי חשובה הרבה יותר מכפי שמקובל לחשוב. ניקוי איכותי ויסודי, לא רק שמשפר את פני הבית והמשרד ומעניק תחושות של יופי וניקיון. מסתבר, על פי מחקרים שנערכו בארץ ובעולם, כי לניקוי שטיחים מקיר לקיר השפעה דרמטית על תפוקת העבודה. על פי המחקרים, ניקוי שטיחים מקיר לקיר עשוי להתבטא בעליית הספק העבודה עד פי 15% . נתון זה מתורגם בפועל לסכומי כסף נכבדים מאוד במסגרת הפעילות של העסק.
 

כיצד ניקוי יבש שטיחים מקיר לקיר מבטיח עלייה של 15% בפריון העבודה?

 
המחקרים מצביעים על כך שבמשרדים ובחברות בהם מותקנות מערכות של מיזוג אוויר ממוחזר, משמשות מערכות אלה כחממה לבתי גידול של חיידקים המסוכנים לדרכי הנשימה. הנתונים מרעישים: כמעט כל אדם שלישי סובל מתסמינים אלרגיים, ורובם של אלו רגישים לקרדית האבק. קרדית האבק היא יצור שלא נראה לעין, והיא שוכנת גם במקומות הנקיים ביותר, לכאורה. היא משגשגת בתנאים של חום, רטיבות ולחות וחיה על תאי העור שאנו משירים.

אם כן, ניקוי שטיחים מקצועי חיוני מאוד להשגת איכות חיים ובריאות טובה בסביבת העבודה, והוא מונע תחלואת עובדים, היעדרות ממקום העבודה בשל מחלות ועליה ישירה בתפוקות העובדים.