שיקום מבנים חיצוניים
 
 
 
 
 

שיקום מבנים חיצוניים

 
 
אם קירות המבנה כבר ידעו ימים יפים יותר
ואתם מעוניינים להשיב עטרה ליושנה ולהשיב להם מידה של חדשנות ופאר –
שיקום מבנים חיצוני של פתרון ר.ש.ת הוא התשובה המושלמת עבורכם.
 
 
 
 

מהו שיקום מבנים חיצוני?

 
שיקום מבנים חיצוני הוא ריענון של החלק החיצוני של המבנה בלבד, כזה שיחזיר לו את המראה החדש שהיה לו כשנבנה. העבודה כוללת את כל הפרמטרים הבאים:

חיזוק יסודות – מבנים ישנים סובלים הרבה פעמים משחיקה של היסודות, דבר שעלול לסכן את דייריו מאוד. שיקום מבנים חיצוני המתבצע על ידי חברה שמתמחה בתחום כולל, ברוב המקרים, גם חיזוק של היסודות לטובת עמידות טובה יותר של המבנה בפני רעידות אדמה ועוד.

חיזוק אריחים – כחלק מהבלאי שנגרם לקירות חיצוניים של מבנים, גם אריחים שונים עלולים לאבד מהחוזק שלהם ולהישאר תלויים על בלימה. מעבר לעובדה שהדבר פוגע מאוד במראה המבנה, הרי שהוא גם מהווה סכנה בטיחותית שבה חייבים לטפל. שיקום מבנים חיצוני כולל חיבור מחדש של כל האריחים הלא יציבים, והשבת הבטיחות והאסתטיקה על כנן.

איטום סדקים – סדקים וחורים בחיפוי המבנה פוגעים מאוד במראהו, ויכולים גם לגרום לפגיעה באיטום הכללי ולחדירה של מזיקים למיניהם. לכן, כשמבצעים שיקום מבנים חיצוני חשוב מאוד לבצע איטום של כל הסדקים ולהחזיר לקירות את המראה האחיד והיפה.

צביעה מחדש – צביעה מחדש של כל החיפוי החיצוני של המבנה, לטובת השבת המראה החדש והיפה.
 

פתרון רשת לשירותכם

 
חברת פתרון ר.ש.ת מציעה שירותי שיקום מבנים חיצוני המתבצעים על ידי מיטב המומחים בתחום. החברה מעסיקה אוטמים מוסמכים, צבעים ואנשי מקצוע מנוסים מתחום הבנייה, אשר יבצעו תכנון מדויק של העבודה הנדרשת ויבצעו אותה באחריות מ-א' ועד ת'.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשיקום מבנים חיצוני פנו עוד היום לפתרון ר.ש.ת ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
יסודות-מבנה