שיקום נזקי מים
 
 
 
 
 

שיקום נזקי מים

 
 
הצינור דלף והבית הוצף?
אתם צריכים פתרון עכשיו.

חברת פתרון מתמחה בתחום של שיקום נזקי מים ותשמח לספק לכם פתרון בכל שעה –מסביב לשעון.
 
 
 
 
שיקום נזקי מים
 

החשיבות שבשיקום מיידי לאחר נזקי מים

 
נזקי מים יכולים להיות נזקים מאוד חמורים. אמנם, לכאורה נראה ש"זה רק מים", ושברגע שהכל יתייבש הוא יחזור לקדמותו, אבל בפועל מים יכולים לגרום לנזק גם הרבה לאחר הייבוש. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד להזמין אנשי מקצוע אשר שיקום נזקי מים הוא תחום ההתמחות שלהם, אשר יעשו כל מה שצריך וכל מה שאפשר, על מנת להציל כמה שיותר דברים.
 

שיקום נזקי מים - רק על ידי מומחים בתחום

 
נזקי מים יכולים להיות נזקים מאוד חמורים. אמנם לכאורה נראה ש"זה רק מים", ושברגע שהכל יתייבש הכל יחזור לקדמותו, אבל בפועל מים יכולים לגרום לנזק גם הרבה לאחר הייבוש. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד להזמין אנשי מקצוע אשר שיקום נזקי מים הוא תחום ההתמחות שלהם, אשר יעשו כל מה שצריך וכל מה שאפשר, על מנת להציל כמה שיותר דברים.
 

נזקי מים שיכולים להיגרם מהצפות

 
  • פגיעה ביסודות המבנה – חדירה של מים אל פנים הקירות עלולה לגרום להתפוררות של הטיח ולהיחלשות הבטון, כך שאם זה קורה – יכולה להיות פגיעה ביסודות המבנה, מה שבהחלט עלול להיות מסוכן.

  • עובש ומחלותאמנם, מים שנשפכים על השטיח מרטיבים אותו ולא גורמים לנזק, אולם כמויות של מים אשר נשפכים על השטיח, עלולים לחלחל אל השכבות הפנימיות שלו, ולא להתייבש לאורך זמן. התוצאה – היווצרות של עובש ופטריות, שהם מצע מושלם להתרבות של חיידקים, והפיכת הבית שלכם למקום שבו קיים סיכון מאוד גבוה להידבקות במחלות.

  • קורוזיהמים אשר באים במגע עם נקודות חשמל ועם ארונות חשמל, עלולים לגרום להיווצרות של קורוזיה במתקנים אלה, ולסכן את מי שמנסה לעשות בהם שימוש. לכן, לפני שחוזרים לפעילות שגרתית רגילה, חשוב מאוד לייבש את כל מתקני החשמל ולבצע בדיקות תקינות שלהם, עד לרמת ודאות מלאה.

  • פגיעה בציוד תעשייתי ואלקטרונימים יכולים, כמובן, לגרום נזק רב גם לציוד אלקטרוני ולמכונות שונות, והדבר עלול לפגוע בצורה קשה בהמשך הפעילות העסקית הרגילה. לכן, חשוב מאוד לייבש את המכונות ולהחזיר אותן לפעילות תקינה כמה שיותר מהר, על מנת שאפשר יהיה לחזור לשגרה ועל המשך הפעילות העסקית לא לוותר.

  • פגיעה בריהוט ובמסמכים חשוביםמים עלולים לגרום נזק חמור מאוד גם לרהיטים וגם לספרים ולמסמכים חשובים. אם פונים אל חברה המתמחה בתחום של שיקום נזקי מים, הרבה פעמים אפשר להציל את החפצים האלה, ולהימנע מעוגמת נפש קשה.
 
עובש כתוצאה מנזקי מים
 

 

 
 

פתרון לשירותכם

 
נזקי צנרת, חדירת מי גשמים, סתימות.. כל אלה יכולים להיות גורמים להצפות.
פתרון מתמחה בתיקון ושיקום נזקי מים, וברשותה הציוד המתקדם ביותר לשאיבת הצפות ולהשבת מערכות חשמל, מכונות, מכשירי אלקטרוניקה, רהיטים, ציוד ומסמכים – למצבם הקודם.

לכן, אם ביתכם או בעת העסק שלכם הוצף ונגרמו לציוד שלכם נזקי מים רבים
פנו עכשיו לפתרון שיקום נזקים ואנחנו נדאג להגיע בהקדם.
 
 
אולי יעניין אותך גם